Mācības 12.-13.septembrī Kurzemē!

2019. gada 12.-13. septembrī Kuldīgas pusē notiks biedrības "Gaļas liellopu audzētāju biedrība" organizētās divu dienu mācības "Rupjās lopbarības sagatavošana vidējās un mazās lopkopības saimniecībās".
Teorijas daļa notiks Kurzemē. Praktiskā daļa notiks saimniecībā SIA Limakom (Kuldīgas nov., Kurmāles pag.).
Lektore - Ieva Krakopa.
Līdzmaksājums par dalību divu dienu mācībās ir 11,38 euro mazajām saimniecībām un mežsaimniecības pakalpojumu uzņēmumiem, kam pēdējā noslēgtā gada apgrozījums nepārsniedz 15 000 euro, un meža zemes īpašniekiem un tiesiskajiem valdītājiem ar meža zemes platību līdz 50 hektāriem. Pārējiem līdzmaksājums sastāda 56,90 euro.
Mācības ietver gan teorētiskās, gan praktiskās nodarbības.
Pieteikšanās obligāta, dalībnieku skaits ierobežots (rupā max 20 cilvēki).
Visiem, kuri būs apmeklējuši vismaz 75%, tiks izsniegts apliecinājums.

Lauku diena lopkopībā 29.augustā!

LLKC sadarbībā ar SIA “Lāses AM”, GLAB un AREI aicina apmeklēt demonstrējuma lauka dienu par vaislas teļu audzēšanu gaļas liellopu saimniecībā.

Lauka diena notiks 29. augustā divās daļās no plkst. 11.00-15.40. Sākums Kuldīgā, Pils laukumā 4, Mārtiņa zālē, vēlāk darbība turpināsies SIA “Lāses AM” novietnē “KOLUMBI” Rumbas pagastā, Kuldīgas novadā.  Lauka dienā būs iespēja uzzināt par nosacījumiem, kuriem jāpievērš uzmanība, audzējot teles vaislai. Saimniecības īpašnieki iepazīstinās ar savām zināšanām un pieredzi, audzējot gaļas liellopus vaislai.

Ar pasākuma programmu var iepazīties šeit.

Papildu informācija un pieteikšanās: Anita Siliņa, LLKC Lopkopības kompetenču centra vadītāja, e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. tālr. 28601061

Demonstrējuma tēma: Dažādu ēdināšanas sistēmu ietekme uz gaļas šķirņu vaislas teļu atbilstību līdz lecināšanas uzsākšanai bioloģiskās saimniekošanas sistēmā

(6. lote).

Pieredzes apmaiņas brauciens GLAB biedriem Latgalē

Gaļas liellopu audzētāju biedrība 20.jūnijā saviem biedriem organizē pieredzes braucienu Latgalē.
Dienas kārtība:
10.45 Tiekamies Lucmuižā, Zvirgzdenes pag., Ciblas nov., lai kopīgi dotos uz saimniecību.
11.00 – 12.00 z/s "Granti" apmeklējums.
Saimniecība audzē Šarolē tīršķirnes franču līnijas liellopus. Zālājus sēklu iegvei.
12.30 – 13.00 Pusdienas
14.00 – 15.00 SIA "Rāzna Agro", Astiči, Kaunatas pagasts, Rēzeknes novads.
Limuzīnas tīršķirnes gaļas liellopi, renovēta novietne.
16.00 z/s "Morāni", Rikavas pagasts, Rēzeknes novads.
Šarolē tīršķirnes saimniecība. Nesen uzbūvēta novietne un kūtsmēslu krātuve. Tehnoloģija dzemdību brīža noteikšanai.

Pieteikšanās obligāta pa tālruņiem 28628983, 25433033 vai rakstot This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Mācības gaļas liellopu audzētājiem Zemgalē 14.-15.augustā

2019. gada 14.-15. augustā Bauskā notiks biedrības "Gaļas liellopu audzētāju biedrība" organizētās divu dienu mācības "Bioloģiskās gaļas šķirnes liellopu audzēšana, uz tirgu vērsta bioloģiskās lauksaimniecības produkcijas ražošana".
Teorijas daļa Bauskas novada domes 2.stāva zālē. Praktiskā daļa ZS Jundas (Vecsaules pagasts, Bauskas novads).
Lektores - profesore Daina Kairiša un Baltic vianco vadītāja Inga Muižniece.
Mācības ir bezmaksas.
Mācības ietver gan teorētiskās, gan praktiskās nodarbības. Ar mācību programmu var iepazīties šeit.
Pieteikšanās obligāta, dalībnieku skaits ierobežots.
Visiem, kuri būs apmeklējuši vismaz 75%, tiks izsniegts apliecinājums.
Dalībai mācībās aicinām pieteikties, zvanot pa tālr. 28628983 vai rakstot uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..
Pirms apstiprināsim Jūsu reģistrāciju, lūgums aizpildīt un elektroniski atsūtīt Mācību dalībnieka reģistrācijas veidlapu. Lasīt tālāk ...

Gaļas šķirņu vaislas jaunbuļļu izsole

Biedrība “Gaļas liellopu audzētāju biedrība” kopā ar Liellopu izsoļu namu 2019. gada 17. maijā “Krastos”, Mazzalves pag., Neretas novadā rīko Šarolē un Limuzīnas šķirņu izsoli. Ar izsolē pieejamajiem dzīvniekiem var iepazīties šeit.
Sākums plkst.16:00. Izsoles noslēgumā loterija.

Informācija par dzīvniekiem pa tālruni 26487982  - GLAB valdes locekle Ieva Freidenfelde.

Pirms tam dienas pirmajā pusē Latvijas Gaļas liellopu audzētāju asociācija organizē Šarolē un Limuzīnas šķirņu vaislas jaunbuļļu izstādi un demonstrāciju. Demonstrējumos piedalīsies deviņi Limuzīnas šķirnes vaislas jaunbuļļi vecumā no 1 līdz 2 gadiem, kā arī deviņi Šarolē šķirnes jaunbuļļi vecumā no 1 līdz 2 gadiem. Demonstrējumos piedalās gaļas liellopu audzēšanas saimniecības no Vidzemes, Latgales, Sēlijas un Kurzemes. Ar demonstrējamo buļļu katalogu var iepazīties šeit.

Lasīt tālāk ...

Mācības "Ganību zālāju sastāvs gaļas liellopu ganīšanā"

2019. gada 4.-5. aprīlī Zaubē zemnieku saimniecībā Atēnas notiks biedrības "Gaļas liellopu audzētāju biedrība" organizētās divu dienu mācības „Ganību zālāju sastāvs gaļas liellou ganīšanā”.
Lektore - profesore Dzidra Kreišmane.

Ar mācību programmu var iepazīties šeit.

Līdzmaksājums par dalību divu dienu mācībās ir 11,42 euro mazajām saimniecībām un mežsaimniecības pakalpojumu uzņēmumiem, kam pēdējā noslēgtā gada apgrozījums nepārsniedz 15 000 euro, un meža zemes īpašniekiem un tiesiskajiem valdītājiem ar meža zemes platību līdz 50 hektāriem. Pārējiem līdzmaksājums sastāda 57,10 euro.

Mācības ietver gan teorētiskās, gan praktiskās nodarbības.
Pieteikšanās obligāta, dalībnieku skaits ierobežots.
Visiem, kuri būs apmeklējuši vismaz 75%, tiks izsniegts apliecinājums.
Dalībai mācībās aicinām pieteikties, zvanot pa tālr. 28628983 vai rakstot uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..
Pirms apstiprināsim Jūsu reģistrāciju, lūgums aizpildīt un elektroniski atsūtīt Mācību dalībnieka reģistrācijas veidlapu. Lasīt tālāk ...

Latvijas gaļas liellopu audzētāju biedrība

Reģ. Nr. 40008178585

Adrese: Republikas laukums 2, 502. kab.,

Rīga, LV-1010

Biroja adrese: Republikas laukums 2, 502. kab.,

Rīga, LV-1010

Tālr.: (+371) 28628983

E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Videi draudzīga gaļas lopkopība

SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" rīkoja praktisku semināru projekta Baltic Deal ietvaros: "Videi draudzīga gaļas lopkopība" 2012.gada 20.jūlijā, Z/S „Valti", Skrundas pagasts, Skrundas novadā

 

Skatīt video

Sadarbības partneri